Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Párové svícny

A59/0049

PÁROVÉ SVÍCNY

patrně Čechy, 19. stol.
Dvojice stolních jednoplamenných svícnů v biedermeierovém tvarosloví, balustrový dřík na zvonovité podstavě nese kalichovitý svícník, mosaz (stříbřená), zdobeno jemným vlnovkovým vzorem, v. 21 cm, neznačeno. Stav B.