A59/0075
PLAKETA T. G. MASARYK
Československo,
1923
Obdélná reliéfní plaketa s poprsím T. G. M., bronz, 21,5x17 cm, značeno a datováno vpravo dole, adjustováno na desce potažené kůží, se zadní opěrkou a závěsem, 34,5x25,5 cm.