Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Plaketa T. G. Masaryk

A59/0075

PLAKETA T. G. MASARYK

Československo, 1923
Obdélná reliéfní plaketa s poprsím T. G. M., bronz, 21,5x17 cm, značeno a datováno vpravo dole, adjustováno na desce potažené kůží, se zadní opěrkou a závěsem, 34,5x25,5 cm. Stav B.