Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Alegorie léta ze serie ročních období

A59/0090

Karl Korschann (1872-1943)

ALEGORIE LÉTA ZE SERIE ROČNÍCH OBDOBÍ

Morava, Brno, patrně slévárna Ignác Storek, 20. - 30. léta 20. stol.
Závěsný prolamovaný figurální reliéf v artdecovém tvarosloví, litina, zezadu vtlačené č. "15", jinak neznačeno, 28x46,5 cm. Stav B. Lit.: Z. Rasl: Decorative Cast Ironwork. Catalogue of Artistic and Decorative Iron Castings from the 16th to 20th Centuries preserved at the National Technical Museum in Prague, Praha 1980, s.129-132.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.