Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Album

A59/0101

ALBUM

Persie, počátek 20. stol.
Čisté listy alba jsou svázány mezi deskami zdobenými na všech 4 stranách drobnomalbou s motivy florálních úponků, květů a ptáčků. 30x17,5 cm. Stav C. Poškozené dolní rohy.