Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Dvoje náramkové hodinky

A59/0127

DVOJE NÁRAMKOVÉ HODINKY

Československo, NDR, 20. stol.
Dámské náramkové hodinky značky PRIM 17 JEWELS ČSSR, jdoucí, Ø 2 cm, d. pásku 17 cm, obecný kov. Dámské náramkové hodinky značky Glashütte 17 RUBIS MADE IN GDR, zespodu značeno: „GUB BODEN EDELSTAHL PLAQUE STOSSGESICHERT, MADE IN GDR“ a sériové č. „268268“, jdoucí, Ø 1,5 cm, d. pásku 17,5 cm, obecný kov. Stav B.