A59/0129
CVIKR
Zač. 20. stol.
Brýle se silnými kruhovými skly v černých obroučkách se zlacenou montáží, v originálním hliníkovém pouzdru zn. "Optal", interiér vykládaný sametem, š. 11 cm.