A59/0137
DUSÁTKO NA TABÁK
Konec 19. stol.
Dekorativní dusátko na tabák ve tvaru delfína, v historizujícím tvarosloví, bílý kov, d. 9,5 cm, 53,90 g, značeno na spodní straně.