A59/0141
SOUBOR KOVOVÝCH PŘEDMĚTŮ
20. stol.
Dětská rolnička v artdecovém tvarosloví, d. 5,2 cm, značeno "ALPACCA". Trojice naběraček s tenkými ozdobnými rukojetěmi, bílý kov, d. max. 22,6 cm. Ozdobný zavírací špendlík z bílého kovu, d. 8,5 cm. Dekorativní prsten ze žlutého kovu, osazený broušeným barevným sklíčkem, Ø ca 2 cm.
Stav A-B.