A59/0168
PŘÍBOR NA OVOCE
Československo,
20. léta 20. stol.
Šestiosobní salátový příbor. Rukojetě Ag 800/1000, čepele - ocel zlacená, d. 17,5 cm (nůž) a 15,5 cm (vidlička), celková hmotnost ca 300 g. 1. čsl. puncovní značka S-41, mistrovská značka "RV". Včetně originální etuje.
Stav A/B.