A59/0182
SOUBOR MANŽETOVÝCH KNOFLÍČKŮ
zač. 20. stol.
10 párů, 2 trojice a 4 jednotlivé manžetových knoflíků, obecný kov, v jednom případě stříbro (Ag 900/1000, puncovní značka S-67, 5,61 g), perleť, barevné emaily, Ø max. 2 cm, značeno: "HYGIENE", "HYGINOS", "SANITARY H & N" a "R. H.".
Stav A-B.