Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Dvojice dřevěných kazet

A59/0191

DVOJICE DŘEVĚNÝCH KAZET

Čechy, 19. / 20. stol.
Dýhovaná kazeta oválného tvaru s víkem na stěžejce, zdobeným ornamentální intarzií, uzamykatelná, včetně klíče, interiér opatřen textilním potahem, 31x20,5x9,5 cm, neznačeno. - Obdélná příborová kazeta s původním polstrováním interiéru, zn. "V. Šebor, c. a k. dvorní klenotník v Praze", uzamykatelná, včetně klíče, na víku secesní kovová aplika s rytou iniciálou a datací "M. P. 6 / 8 / 1907", ozdobné kování zámku, 47,5x39x12 cm. Stav B - C.