A59/0192
DŘEVĚNÁ KAZETA
1874
Dřevěná kazeta dýhovaná mahagonem a na víku intarzovaná gravírovaným kovem a perletí s motivem květinového koše, značeno "Souvenir 1874", 29x22,5x11,5 cm.
Stav C.