A59/0205
DVOJICE JAPONSKÝCH MALEB
Japonsko,
20. stol.
Dvojice barevných štětcových kreseb, Krasavice v růžových šatech, malba na hedvábném papíru, adjustováno na kartonu se zlacenou ořízkou a v deskách z papíru z hedvábných vláken, spolu kresba kvetoucí sakury a zpívajícího ptáčka, malba na hedvábí. Obě značeny autorskými razítky.