A59/0302
LOĎKA
Čechy, 19. stol.
Číše s oválnou kupou na balustrové nožce s plochou patkou, bezbarvé sklo foukané, broušené, kupa zdobena řezbou průběžného florálního pásu (stylizovaný motiv vinné révy), doplněno zlacením.
V. 12 cm, d. 11 cm.
Stav A/B.