A59/0309
ČTVEŘICE DŽBÁNKŮ
převážně Čechy, 19. - 20. stol.
Trojice šálků z bílého mléčného skla, soudkovitý, resp. zvonovitý tvar, malováno barevnými emaily: květinové motivy a ornamenty, zlacené obruby, v 1 příp. upomínkový nápis "Remember me.". - Džbánek z opálového skla s nataveným uchem, pod hrdlem barevně malovaný květinový pás, zlacená obruba.
V. 7-8 cm.
Neznačeno.
Stav A-B.