A59/0313
VÁZA S MEDAILONY
Čechy, 2. pol. 19. stol.
Váza z bílého mléčného skla, hruškovité tělo ze čtyř stran zploštělé, zdobeno malbou 4 grisaillových medailonů s krajinnými motivy a na hrdle plastickou florální malbou barevnými emaily a zlatem.
V. 27,5 cm.
Neznačeno.