A59/0322
ČÍŠE S HADEM
Čechy, Harrachovské sklárny, Nový Svět v Krkonoších, 3. čtvrt. 19. stol.
Kónická kupa na nízké patce z bezbarvého ledovaného skla, ovinutá natavenou spirálou v podobě hada ze zelené skloviny, hladké odsazené hrdlo, zlacená štafáž.
V. 12,2 cm.
Neznačeno.