A59/0326
TROJICE DŽBÁNŮ
19. / 20. stol.
Půllitrový pivní korbel z masivního bezbarvého skla, broušený do ozdobných faset, na uchu opatřený cínovou montáží s odklopným víkem na pantu a palcovou opěrkou. - Válcovitý pivní půllitr s nataveným uchem, bezbarvé lisované sklo, zvnějšku fasetovaný. - Mírně kónický lázeňský pohárek s uchem, bezbarvé, modře sbíhané sklo, zvnějšku fasetovaný, rytý nápis "Karlovy Vary" a měrná stupnice 50-210 ml.
V. 11 cm, 18,5 cm a 19,5 cm.
Neznačeno.