A59/0335
VÁZA S OPTICKÝM DEKOREM
Čechy, zač. 20. stol.
Hutně tvarovaná váza v secesním tvarosloví, šestilistý půdorys s kapkovitými výdutěmi a krátkým hrdlem, zelené sklo s optickým dekorem a jemným irisem.
V. 8,8 cm.
Neznačeno.