Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Váza tordovaná

A59/0337

VÁZA TORDOVANÁ

20. stol.
Váza foukaná z bezbarvého skla, optický tordovaný dekor se zatavenými opálovými vlákny, přisazená plochá patka z medově hnědé skloviny. V. 26,5 cm. Neznačeno. Stav A.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.