A59/0343
TROJICE VÁZ
Severní Čechy, (Nový Bor), 19. / 20. stol.
Kónická váza foukaná z bezbarvého skla, zdobená průběžným matně řezaným loveckým výjevem s typickými egermannovskými ornamenty, v. 16,5 cm. - Zvonovitá váza ze silnostěnného čirého skla, broušená, přejímaná zelenou lazurou, zdobená probrušovanými loveckými motivy a mřížkovými kartušemi, v. 14,8 cm. - Kónická sklenice z bezbarvého skla, broušená, ve spodní části kanelovaná, pod okrajem matně řezaný vlys s vodními ptáky a vegetací, v. 11 cm.
Neznačeno.
Stav A-B.