A59/0345
POHÁR S ŘEZBOU
Čechy, patrně Nový Bor, sklářská škola (?), 1. pol. 20. stol.
Kónická kupa na vysoké balustrové noze a široké, po obvodu hraněné patce, zvnějšku fasetovaná, masivní bezbarvé sklo přejímané žlutou lazurou, zdobené matnou florální řezbou s leštěnými perličkami.
V. 22,2 cm.
Neznačeno.