Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Souprava überfang

A59/0346

SOUPRAVA ÜBERFANG

Čechy, Nový Bor, 20. stol.
Velká zvonovitá mísa a 8 kónických pohárků na nízké patce, bezbarvé sklo přejímané rubínovou lazurou, probrušovaný dekor loveckých a architektonických motivů v charakteristickém egermannovském tvarosloví. V. 11,4 cm a 4,6 cm, Ø 25 cm a 7,5 cm. Neznačeno. Stav B.