A59/0349
POHÁR S VÍKEM - ÜBERFANG
Čechy, ca 1920
Zvonovitý pohár na vyšší patce a s masivním víkem, bezbarvé sklo vrstvené zelenou a opakní bílou sklovinou, probrušovaný a pestře malovaný květinový dekor, zlacená štafáž.
V. 28 cm.
Neznačeno.
Stav A-B.