Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Pohár s víkem - überfang

A59/0349

POHÁR S VÍKEM - ÜBERFANG

Čechy, ca 1920
Zvonovitý pohár na vyšší patce a s masivním víkem, bezbarvé sklo vrstvené zelenou a opakní bílou sklovinou, probrušovaný a pestře malovaný květinový dekor, zlacená štafáž. V. 28 cm. Neznačeno. Stav A-B.