A59/0358
SOUBOR NÁPOJOVÉHO SKLA
Čechy, 1. třetina 20. stol.
Dvojice karaf z bezbarvého skla s broušeným dekorem, jedna vč. zátky, spolu: 4 drobné zvonovité odlivky na stopce a 3 likérky z oranžového skla Tango.
V. max. 22,5 cm.
Neznačeno.
Stav A-B.