Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Soubor nápojového skla

A59/0358

SOUBOR NÁPOJOVÉHO SKLA

Čechy, 1. třetina 20. stol.
Dvojice karaf z bezbarvého skla s broušeným dekorem, jedna vč. zátky, spolu: 4 drobné zvonovité odlivky na stopce a 3 likérky z oranžového skla Tango. V. max. 22,5 cm. Neznačeno. Stav A-B.