A59/0361
NÁPOJOVÁ SADA
Čechy, 1. pol. 20. stol.
Džbán a 5 vyšších sklenic na fasetované nožce, bezbarvé sklo zdobené kaménkovými a klínovými brusy v artdecovém tvarosloví.
V. 34 cm a 18 cm.
Neznačeno.
Stav A-B.