A59/0382
VÁZA RUBÍN
Čechy, 20.-30. léta 20. stol.
Široká váza zvonovitého tvaru z masivního rubínového skla, broušená, zevně fasetovaná do mnohostěnu, okraj lemován pásem drobných konkávních faset.
V. 15,5 cm.
Neznačeno.
Stav C.