A59/0410
MÍSA HUTNÍ SKLO
Československo, Škrdlovice (?), 2. pol. 20. stol.
Oválná mísa z bezbarvého hutního skla, zdobeného barevnými zátavy.
37x27,5x5 cm.
Neznačeno.