A59/0516
DVOJICE ZÁVĚSNÝCH TALÍŘŮ
Čechy, Horní Grunt, Wilhelm Schiller & Sohn Siderolithwaarenfabrik, konec 19. stol.
Dekorativní talíř s reliéfní vedutou německého zámku, kamenina, zespodu reliéfní aplikované značky "WS&S" a "SCHLOSS ZU MERSEBURG" s č. modelu "10231". - Talířek s reliéfním dekorem dvojice puttů s květy, kamenina, reliéfní okraj zlacený, zespodu vtlač. č. modelu "1514".
Ø 29,4 cm a 17,1 cm.