A59/0522
PÁROVÉ VÁZY HISTORISMUS
konec 19. stol.
Dvojice váz na suché květy, měkká kamenina, reliéfní dekor florálních rozvilin a draka, krémová a kobaltová glazura, zlacená štafáž.
V. 35 cm.
Vtlačená zn. "C" a č. modelu "292".