A59/0527
PÁROVÉ VÁZY
20. stol.
Dvojice keramických váz v secesním tvarosloví, válcovitý tvar se zúženým hrdlem na čtyřboké kónické podstavě, plastický florální dekor, převýšená postranní ucha, barevně glazováno s listry, malba na aplikovaných květech na čelní straně.
V. 28,5 cm.
Značeno černým razítkem "Registered 491747", vtlačeně "10469", černě psané "D. 78 / 1.".
Stav A/B.