A59/0534
MALOVANÝ KACHEL
Keramický kachel oválného tvaru, na svrchní straně bíle glazovaný a pestře malovaný alegorickým výjevem dvojice dětí při sklizni ovoce, precizně provedeným v dekorativním historizujícím stylu. 48x31 cm. Neznačeno. Stav restaurováno.