A59/0535
Antonín Bartoš (1933-?)
KACHEL
1962
Závěsný dekorativní kachel z pálené hlíny, zdobený částečně reliéfní malbou barevnými glazurami se stylizovaným figurálním motivem.
29x38 cm.
Zezadu rytá sign. a dat. "AB 62".
http://www.artceramics.cz/clenove/bartos-antonin