A59/0575
DÓZA
Německo, Selb, Ph. Rosenthal & Co. AG, 1914
Porcelánová dóza čočkovitého tvaru s víkem, na třech vysokých prohýbaných nožkách, barevně malovaný květinový dekor, zlacená štafáž.
Ø 9,5 cm, v. 8,5 cm.
Zevnitř na víčku zeleně tištěná podglazurní značka "Rosenthal Kunst-Abteilung SELB-BAVARIA", tyrkysově psaná signatura malíře "Ch. Iudas(?)" a zlatě č. "4".
Stav restaurováno.