A59/0577
DÓZA
Německo, Selb, Ph. Rosenthal & Co. AG, 1929
Dóza oválného půdorysu na čtyřech prohýbaných nožkách, bílý porcelán, barevný obtiskový dekor květinových motivů, zlacená štafáž.
11x7,5x6,5 cm.
Zeleně tištěná podglazurní značka „Rosenthal SELB-BAVARIA“, tyrkysově tištěné "Alt Brabant" a zlatě psané "F".
Stav restaurováno.