A59/0626
UPOMÍNKOVÝ HRNEK
1914
Cylindrický porcelánový hrnek s uchem, barevně tištěný dekor, ve věnci z dubových listů portréty rakouského císaře Františka Josefa I. a německého Viléma II. s příslušnými vlajkami, pod výjevem nápisová páska "Wir halten fest und treu zusammen!", zlacená obruba.
V. 9 cm.
Neznačeno.