A59/0631
POUŤOVÝ HRNEK
Čechy, zač. 20. stol.
Hrnek typu "mušlák", bílý porcelán, barevně tištěný květinový dekor s nápisovou páskou "Od srdce" je doplněn částečně plastickým zlacením.
V. 10 cm.
Nezřetelná vtlačená značka "IIK" (?).