A59/0700
PRSTEN S DIAMANTEM
Dámský prsten z oranžového zlata, v koruně osazený diamantem o hmotnosti ca 0,07 ct, značeno "P" (puncovní úřad Praha?). Osvědčení puncovního úřadu. Au ryzost 585/1000. Celková (hrubá) hmotnost 1,55 g. Velikost prstenu: 59 Stav A/B.