A59/0710
NÁRAMEK S GRANÁTY
Čechy, 19. / 20. stol.
Dvoudílný dámský náramek ze žlutého kovu, osazený 46 ks broušených českých granátů různých velikostí, zásuvné zapínání s pojistkou, neznačeno.
Ø 6 cm.