A59/0844
DVOJICE OBRAZOVÝCH RÁMŮ
konec 19. stol.
Dvojice zlacených štukových rámů s reprodukcemi maleb s biblickým motivem narození Mojžíšovo (Exodus 2,1-10). 100x72 cm (vnitřní).
Stav B/C.