A59/0943
SOUBOR 6 POHLEDNIC
Československo, Praha
6 propagačních pohlednic XI. Všesokolský slet v Praze, červen - červenec 1948, sign. a dat. "MS 1947", zn. HP, neprošlé.
Stav A-B.