A59/1039
František Tavík Šimon (1877-1942)
DVOJICE GRAFIK
Náměstí v Kremnici. Lept na papíře, 360x370 mm, zn. při spodním okraji "TFŠ" a sign. vpravo dole "T. F. Šimon". Na několika místech potrhaný papír. Rámováno, zaskleno. Václav Hollar. Dřevoryt na papíře, 380x280 mm, zn. vlevo dole autorským razítkem a sign. vpravo dole "T. F. Šimon". Rámováno, zaskleno.