Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Dvojice vedut z Brna - Králova Pole

A59/1042

Neznámý autor

DVOJICE VEDUT Z BRNA - KRÁLOVA POLE

1923
Kostel Nejsvětější Trojice v Brně Králově Poli. Lept na papíře, 138x82 mm, zn. a dat. vlevo dole v tisku "D1923" a sign. vpravo dole tužkou. Kadetka v Králově Poli. Lept na papíře, 87x113 mm, sign. vpravo dole tužkou. Rámováno, zaskleno.