A59/1067
Bohumil Horyna (Berghauer) (1910-1972)
ORIENTÁLNÍ OBCHODNÍK
Kombinovaná technika - pastel a tempera na papíře, 410x320 mm (výřez pasparty), sign. vlevo dole "B. Horyna". Paspartováno, rámováno, zaskleno.