A59/1103
Josef Liesler (1912-2005)
TAHAČI VODY
1948
Suchá jehla na papíře, 280x350 mm (výřez pasparty), sign. a dat. vpravo dole "Liesler 1948.".
Paspartováno, rámováno, zaskleno.