A59/1208
Vlastimil Košvanec (1887-1961)
SLUNNÝ DEN
1938
Olej na plátně, 70x90 cm, verso zn. autorským štítkem, sign. vpravo dole "V. Košvanec", na rubu zn. autorským štítkem. Rámováno.
Vlastimil Košvanec - absolvent pražské akademie, žák prof. Hynaise.