A59/1302
Rudolf Gajdoš (1908-1975)
KOLÁROVICE V ZIMĚ
1963
Olej na kartonu, 50x123 cm, sign. vpravo dole "R. Gajdoš".
Rudolf Gajdoš - studoval na pražské akademii výtvarných umění u Maxe Švabinského. Po studiích působil jako umělecký poradce firmy Baťa, založil Zlínskou školu umění a Zlínský salon.