Hlavní stránka > Aukce > 60. večerní aukce fotografií a prací na papíře > Portrét Tomáše Garrigue Masaryka s podpisem

A60/008

František Drtikol (1883-1961)

PORTRÉT TOMÁŠE GARRIGUE MASARYKA S PODPISEM

1929
Černobílá bromostříbrná fotografie na matném papíru, původní autorská zvětšenina. 221x164 mm. Recto vpravo dole perem podepsáno a datováno "T. G. Masaryk 23 / IX 29.", tamtéž značeno slepotiskovým razítkem "COPYRIGHT DRTIKOL PRAGUE". Stav B.
Zlomený horní roh.

Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Vydražená cena: 20 000 Kč Prodáno