Hlavní stránka > Aukce > 60. večerní aukce fotografií a prací na papíře > Gemain

A60/027

Jaroslav Rössler (1902-1990)

GEMAIN

1926
Černobílá bromostříbrná fotografie na polomatném papíru, pozdější autorská zvětšenina patrně ze 70. až 80. let 20. stol. 141x120 mm. Verso značeno autorským razítkem, perem název díla a datace. Stav A.

Vyvolávací cena: 50 000 Kč
Vydražená cena: 50 000 Kč Prodáno